HOTEL DRUŽBA - Univerzita Komenského v Bratislave

Hotel Družba sa nachádza v blízkosti centra mesta s vynikajúcim prístupom. Návštevníkom poskytuje ubytovanie v štandardne zariadených jednolôžkových a dvojlôžkových izbách s možnosťou stravovania v jedálenskom salóniku priamo v hoteli. Vďaka svojej polohe a službám je ideálnym miestom, ak hľadáte príjemné ubytovanie v Bratislave za rozumnú cenu. Hotel tiež ponúka priestory pre konferencie, kongresy, firemné stretnutia, oslavy, spoločenské akcie a poskytuje cateringové služby.

UBYTOVANIE

UBYTOVANIE

Ubytovanie v 10 jednolôžkových a 50 dvojlôžkových izbách. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa s toaletou), TV, chladničku, WiFi internet, izbový trezor a telefón pre príjem hovorov.

STRAVOVANIE

STRAVOVANIE

Možnosť stravovania (raňajky, obed, večera) formou samoobsluhy. Pre skupiny je možné poskytnúť stravovanie s obsluhou v jedálenskom salóniku. Poskytujeme i cateringové služby.

KONGRESOVÉ PRIESTORY

KONGRESOVÉ PRIESTORY

Prenájom kongresových a rokovacích priestorov s príslušenstvom (internet, flipchart, premietacie plátno, dataprojektor). Kongresová sála – 236 miest, zasadačky s kapacitou pre 50, 60 a 80 osôb.

ŠPORTOVISKÁ

ŠPORTOVISKÁ

Za športom a relaxom nemusíte chodiť ďaleko. Priamo u nás v hoteli máte k dispozícii športoviská pre tenis, basketbal, plážový volejbal, street workout ihrisko

Doplnkové služby:

  • úschova batožín
  • možnosti stravovania (raňajky, obedy, večere)
  • bezplatné parkovisko pre hotelových hostí
  • prenájom garáží

Príjazd k parkovisku hotela

Nájdete nás v blízkosti centra mesta, 10 minút cesty električkami č. 4, 5, 9. Z hlavnej vlakovej stanice môžete použiť autobus č.32. Sme tiež dobre prístupní osobnými autami a autobusmi zo všetkých smerov. Na parkovanie je k dispozícii veľké parkovisko a v prípade záujmu prenajímame garáže.